سالن عقد وانیا در تهران را تا چه حد می شناسید؟

جستجو
آخرین بلاگ ها

سالن عقد وانیا در تهران را تا چه حد می شناسید؟

30 شهریور 1400 | توسط : مدیر کل

سالن عقد وانیا در تهران یک سالن عقد لوکس و فوق‌العاده شیک به مدیریت خانم دهقانی است که این روزها در بین سالن‌های عقد و عروسی می‌درخشد. آنهایی که به دنبال ساخت یک شب خاطره‌انگیز از بهترین اتفاق زندگی خود هستند، در انتخاب سالن بسیار حساس هستند. از همین رو سالن عقد وانیا در تهران توانسته است تا این حساسیت‌ها را شناخته و به خوبی سعی در برآورده نمودن درخواست‌ها و نیازهای عروس خانم‌ها و دامادها نماید.

هر آنچه که باید در خصوص سالن عقد وانیا در تهران بدانید:

سالن عقد لوکس وانیا یکی از معدود سالن‌هایی می باشد که می‌تواند نظر مثبت هر نوع سلیقه‌ای را جلب نماید. این روزها هزینه سالن عقد و امکانات آنها موجب شده است که افراد در انتخاب یک سالن خوب بسیار وسواس گونه عمل نمایند اما ویژگی‌های خاص این سالن آن را متمایز می‌نماید. در زیر برخی از ویژگی‌های خوب و شاخص آن شرح داده شده است که پیشنهاد می‌شود حتما تا انتها بخواهید:

سالن عقد وانیا در تهران دارای یک روف گاردن فوق‌العاده جذاب و رویایی است که می‌تواند میزبان شب‌های خاص و لحظات ناب باشد. امکان تهیه انواع عکس‌های زیبا و گاها فیلم‌های خاص برای میکس نیز در این محیط فراهم است. به همین دلیل مورد استقبال افراد زیادی قرار می‌گیرد.

  • سالن عقد وانیا با پذیرائی شام همراه می‌باشد:

در این سالن عقد می‌توانید از منوهای غذایی کاملا سفارشی با بهترین رسپی‌ها استفاده نمایید که توسط آشپزهای با مهارت ارائه می‌شود. با توجه به اینکه غذاها همگی از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند لذا کیفیت غذاها نیز همگی عالی بوده و مورد تایید است. البته یکی دیگر از مواردی که سالن عقد وانیا در تهران را متمایز می‌نماید، این موضوع است که منوی غذایی آنها دارای تنوع بسیاری است.

  • هزینه سالن عقد وانیا عالی است:

با توجه به امکاناتی که این سالن در اختیار شما قرار می‌دهد، هزینه سالن وانیا در مقایسه با سالن‌های دیگر بسیار مقرون به صرفه است. البته با توجه به اینکه افراد مایل هستند تا برای بهترین شب زندگی خود هیچ نقصی وجود نداشته باشد، لذا هزینه نمودن بر روی سالن عقد می‌تواند گزینه عاقلانه‌ای باشد.

  • تزئینات و دکوراسیون عالی:

دور از ذهن نیست که برای یک سالن عقد انتظار دکوراسیون مدرن و عالی داشته باشیم. در سالن عقد وانیا، تلاش شده است تا از بروزترین سبک‌ها و دکورهای روز استفاده شود تا سلیقه تمام افراد جلب شود. به جرات می‌توان بیان داشت که فضای زیاد و متنوع سالن عقد وانیا در تهران موجب می‌شود که افراد متوجه گذشت زمان نشوند و همواره از بودن در آن محیط احساس خوشی نمایند.

برای انتخاب یک سالن عقد خوب به چه فاکتورهایی دقت کنیم؟

  • بودجه شما چقدر است؟

بودجه اختصاص داده شده عامل تعیین کننده‌ای در انتخاب محل عقد و عروسی شما خواهد بود. با در نظر گرفتن یک بودجه نهایی می‌توانید هنگام بازدید از تالارها، انتخاب آسان تری داشته باشید. هزینه سالن عقد وانیا از چندین جهت می‌تواند خوب و مقرون به صرفه باشد. با توجه به محل خوب، رفت و آمد آسان، برنامه‌ریزی دقیق و ... این سالن دارای هزینه خوب و معقولی است.  

  • لیست مهمانان شما چقدر است؟

توجه به این موضوع در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم شما کمک شایانی می‌نماید. اگر یک خانواده بزرگ و حلقه گسترده‌ای از دوستان دارید، بدیهی است که یک مکان صمیمی با صندلی‌های محدود نمی‌تواند به شما پاسخ دهد. از همین رو در سالن عقد وانیا نیز به این مهم توجه شده و روف گاردن، سالن پذیرایی با فضای باز، سالن‌های شام  و ... تعبیه شده است که اختلالی در برنامه‌ها ایجاد نشود.

  • تاریخ عروسی شما چه زمانی است؟

هنگام رزرو سالن عقد، به احتمال زیاد زمان خاصی از سال را در نظر خواهید داشت. شاید شما همیشه رویای عروس شدن در ماه اردیبهشت را داشته‌اید یا شاید برگزاری عروسی شما در فصل تابستان، یک اولویت مهم برایتان باشد. اگر تاریخ مورد نظر شما در محل مورد نظر خالی و در دسترس نیست، ناامید نشوید. به خاطر داشته باشید که تعطیلات آخر هفته به سرعت پر می‌شوند. هیچ قانونی وجود ندارد که چه زمانی سالن عقد را رزرو نمایید اما به صورت کلی باید در نظر داشته باشید که در سالن عقد وانیا در تهران، تاریخ ها بسیار زود رزرو می‌شوند. به همین دلیل شما باید حتما تاریخ مراسم خود را مشخص نموده و از خیلی زودتر اقدام به رزرو نمایید.

  • موقعیت مکانی

با دقت در مورد انتخاب مکان سالن عقد خود و اینکه تا چه اندازه مهمان‌ها باید در ترافیک زمان سپری کنند تا به آنجا برسند، می‌توانید بهترین ها را برایشتان فراهم کنید. به عنوان مثال، رزرو مکانی که بیش از 90 دقیقه با محل عروسی شما فاصله دارد، کاملاً غیرمعمول است. این مورد نه تنها یک رفت و آمد ناخوشایند برای مهمانان شما خواهد بود، بلکه این سوال نیز مطرح می‌شود که چه کسی می‌خواهد قسمت بزرگی از روز عروسی خود را در ماشین گیر کرده در ترافیک بگذراند!؟ قطعا شما نیز می‌خواهید تا هر لحظه را در کنار عزیزان خود بگذرانید.

  • آیا عروسی شما به صورت مذهبی با خطبه عقد برگزار می‌شود یا عقد آریایی برای مراسم خود در نظر دارید؟

عقد محضری(سنتی)و آریایی در بین زوج‌های جوان این روزها بسیار دیده می‌شود که هر کدام نیز دارای ویژگی‌های مخصوص به خود هستند. از همین رو بسیار مهم است که بررسی کنید آیا سالن عقد شما دارای شرایط مناسب است یا خیر؟ آیا فضا مورد نیاز شما برای برگزاری عقد آریایی را تامین می ‌کند یا خیر؟ آیا هزینه اضافی باید برای اجاره این موارد پرداخت نمایید یا خیر؟ 

البته در انتخاب یک سالن عقد خوب فاکتورهای مهم دیگری نیز دخیل هستند اما سالن عقد وانیا در تهران به مدیریت خانم دهقانی تلاش نموده است تا تمام این فاکتورها را بشناسد و برای پاسخگویی به آنها تلاش نماید. از آنجا که انتخاب یک سالن عقد و عروسی خوب می‌تواند تا حد زیادی چالش برانگیز باشد، پیشنهاد می‌شود حتما نکات موجود در این مقاله را به خوبی بررسی نموده و به آنها دقت نمایید. در نظر داشته باشید که تمام این دغدغه ها در سالن عقد وانیا حل شده است.

https://miramarballroom.com/5-reasons-to-rent-a-banquet-hall-for-your-wedding/

https://www.weddingdates.ie/blog/tips-for-choosing-your-wedding-venue/